skip navigation

Staff Directory

Staff Directory

Laurie Boyce Principal Front Office
Kristina Hillmer Assistant Principal Front Office
Eva Garcia Principal Secretary Front Office
Margaret Rodriguez Assistant Principal Secretary Front Office
Diane Mahoney Office Clerk Front Office
Debra Johnston School Nurse Front Office
     
Amy Buono Full Day Kindergarten 110
Lynn Diehl AM Kindergarten 108
Bridget Stewart AM/PM Kindergarten 109
     
Suzy Bell First Grade 123
Jennifer Gerdes First Grade 126
Christa Jennings First Grade 125
Nancy Trusk First Grade 124
     
Lindsay Bembenek Second Grade 112
Sofia Gonzalez Second Grade 111
Alyssa Graham Second Grade 122
Christine Wolinski Second Grade 121
     
Laila Gunlock Third Grade 118
Takisha Hill Third Grade 116
Laura Neustadt Third Grade 113
Christy Newell Third Grade 115
Alyssa Radostits Third Grade 119
Shellie Schaffer Third Grade 117
     
Kristine Demke Fourth Grade 205
Janet Edson Fourth Grade 209
Allison Friedland Fourth Grade 204
Melissa Guerrini Fourth Grade 202
Laura Vido Fourth Grade 203
     
Mindy Carman Fifth Grade 216
Angela Dunda Fifth Grade 210
Denise Goshert Fifth Grade 214
Stacey Grobstein Fifth Grade 215
Meredith Sikes Fifth Grade 211
Diane Tolbert Fifth Grade  217
     
Valerie Larsen Speech and Language Path. 133
Bobbi Shelby Speech and Language Path.  131
     
Amelia Simpson Vision Itinerant  201
Kristin Peebles Hearing Itinerant  201
Dawn Stirret Hearing Itinerant  201
     
Jeremy Anderson PE PE Office
Kelsey Ziemnik PE PE Office
Jason Holzwarth PE PE Office
Caryn Arriaga Art  102
Alyssa Bach Music  135
     
Anne Mudron-Querio Reading Specialist  104
     
Michelle Larson ELL  106
Sue Misra ELL  103
     
Roman Hughes Social Worker 213
Shirley Morris Social Worker  138
Casey O'Donnell Psychologist  129
Katharine Palermo OT  128
Jacqueline O'Connor PT 128
Jennifer Engle Cross-Categorical  206
Kari Collins Cross-Categorical  114
Shannon Smith Cross-Categorical  127
     
     
Hyun Joo Elliott Paraprofessional  
Chrissy Lopez Paraprofessional  
Jennifer Rebhan Paraprofessional  
Mary Wolff Paraprofessional  
Elzbieta Biziorek Paraprofessional  
     
Roxanne Ross Special Education Administrator-Red House  
Sue Knoelk Districtwide Reading Specialist-Red House  
     
Jordan Stephens Early Childhood 101
Elizabeth Petrovic Paraprofessional  
Baylee Dibble Early Childhood 107
Amy Bode Paraprofessional  
Rene Micheli Paraprofessional  
Juanita Samms Paraprofessional  
Dana Rakoci Early Childhood 120
Mary Beth Perkins Paraprofessional  
     
Custodial Staff    
Carlos Tapia Head Custodian Custodial Office
Rosa Sandoval Shift Supervisor Custodian Custodial Office
Lusia Mendes Custodian Custodial Office
Fidelia Maldonaldo Custodian Custodial Office